O NAS

Mamy bardzo wielką przyjemność przedstawić Państwu 4 Corners Studio. Zespoł ludzi ktory z pasją i zaangażowaniem wspolnie z Państwem i dla Państwa przekształca marzenia o przytulnym wnętrzu w rzeczywistość.

Założyciele:

Karolina Klepacz,

absolwentka wydziału architektury WSEiZ, jest kontynuatorką, przerwanych chorobą, tradycji wykonywania dekoracji okiennych wykonywanych już w połowie lat dziewięćdziesiątych przez jej Ojca w okresie dynamicznych przemian Polski, w czasach kiedy nabieraliśmy świadomości estetyki i tego jak przyjemnie można żyć w domu, gdzie dekoracja okien to coś więcej niż marszczona firana z kwiecistymi wzorami a odpowiednio dobrane dodatki w postaci obrusów, poduch i pościeli stanowią dopełnienie estetyki przytulnego wnętrza.
Od młodzieńczych lat z wielkim zainteresowaniem obserwowała zarówno estetykę, styl jak również precyzję wykonania otaczających nas rzeczy użytkowych. To jak wielką siłą sprawczą poprawy jakości życia są detale otaczających nas przedmiotów sprawiło rozwinięcie się pasji aranżacji przytulnych wnętrz a obserwacje jak ważną rolę w takim wnętrzu stanowią dekoracje okien ukierunkowało dążenia i przerodziło w biznes.

Marcin Klepacz,

absolwent wydziału elektrotechniki Politechniki Warszawskiej, pasjonat nowoczesnych technologii, które wdrożone do życia codziennego wpływają na poprawę jakości życia jeszcze na studiach założył firmę specjalizującą się w budowaniu instalacji inteligentnych sterujących wszelkimi urządzeniami w domu wykorzystującymi energię elektryczną. Jednym z obszarów działalności było sterowanie roletami, żaluzjami, karniszami i innymi elementami wystroju okien co nieraz podczas realizacji na różnych obiektach, prowadziło do burzliwych dyskusji z wykonawcami wystroju okien, nie zawsze czującymi temat sterowania dekoracjami, które wykonywali.

 

Owocem długich dyskusji na temat jak pogodzić estetykę z technologią i sprawnie przeprowadzić realizację dekoracji okiennych mogących być zarządzanymi z coraz powszechniej używanych systemów automatyki domowej i budynkowej, stało się założenie wspólnej firmy i zbudowanie zespołu będącego wstanie sprostać każdemu nawet najbardziej szalonemu zadaniu jakie często stawiają przed nami klienci podczas wykańczania domu marzeń, czy nowoczesnego biura. Obecnie praktycznie nie ma takiego rodzaju dekoracji okien, które nie mogło by być automatycznie opuszczane, podnoszone, przesuwane, zwijane, podciągane, etc. a my jesteśmy w stanie je dla Ciebie wykonać sprawnie, terminowo, w przystępnej cenie i olbrzymią dbałością o detale tak aby Twoje wnętrze przyciągało estetyką i zaskakiwało technologią.