4 CORNERS STUDIO

Dlaczego warto do nas zadzwonić

Mamy bardzo wielką przyjemność przedstawić Państwu 4 Corners Studio. Zespół ludzi który z pasją i zaangażowaniem wspólnie z Państwem i dla Państwa przekształca marzenia o przytulnym wnętrzu w rzeczywistość. Bierzemy na siebie ryzyko jakie ponieśli by Państwo dekorując wnętrza na własną rękę.

Przychodzimy do Państwa z próbkami produktów i gotowymi pomysłami na dekoracje okien, pokrycie ścian i podłóg, na szycie na specjalne życzenie pościeli, poduszek, obrusów, obicia mebli i różnorodnych dekoracyjnych akcesoriów.

Decyzje podejmowane są na miejscu u Państwa w domu, w biurze, gdzie możemy skomponować nasze propozycje z istniejącymi meblami. Wspólnie z Państwem przygotowujemy koncepcję aranżacji, uwzględniającą Państwa indywidualny styl, po akceptacji której, przystępujemy do działania wykonawczego, dbamy o sprawne zamówienie materiałów, szycie na miarę i montaż.

10 powodów dla których pokochacie pracę z 4 Corners Studio:

1. TO WSZYSTKO Z MYŚLĄ O WAS:

Słuchamy Państwa by stworzyć koncepcję która pasuje do Waszego domu, Waszych potrzeb, Waszego budżetu i Waszego stylu życia.

2. BEZPŁATNE KONSULTACJE:

Nasza wstępna konsultacja i koncepcja dekoracji jest zawsze bezpłatna.

3. PROFESJONALNA OBSŁUGA PROJEKTU:

Będziemy z dumą i dbałością o detale obsługiwać Państwa realizację – od naszej wstępnej konsultacji do finalnego montażu.

4. NIE MA DLA NAS PROJEKTU ZA DUŻEGO ANI ZA MAŁEGO:

Nieważne czy jest to jedno okno, czy cały dom lub biuro, jesteśmy gotowi pomóc Państwu stworzyć przestrzeń swoich marzeń.

5. NIETUZINKOWE ROZWIĄZANIA:

Niespotykany wybór tkanin do dekoracji okien, wzorów obrusów, pościeli i poduszek.

6. CENIMY PAŃSTWA CZAS:

Dlatego przychodzimy do Państwa – do biura, do domu – dla Państwa wygody.

7. WARTOŚĆ:

Przychodzimy do Państwa z doświadczeniem, jakością obsługi, szerokim wyborem produktów wysokiej jakości i konkurencyjnymi cenami.

8. NASZA GWARANCJA:

To proste! Z dumą stoimy za naszymi projektami, korzystamy z wysokiej jakości materiałów, ze sprawdzonych mechanizmów i zatrudniamy doświadczone krawcowe i montażystów.

9. NASZA REPUTACJA:

Nigdy nie zostawimy Państwa samemu sobie. Każdemu z naszych klientów proponujemy serwis po wykonaniu pracy podstawowej. Pierzemy firany, zasłony, czyścimy tkaniny, dzięki czemu klienci chętnie wracają do nas z nowymi projektami i polecają innym.

10. NASZ ZESPOŁ:

Każdy z nas, nie ważne czy to projektant, krawcowa, czy montażysta, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje a tym samym jakość usług aby sprawić by 4 Corners Studio stało się jedną z najbardziej poszukiwanych firm dekoracyjnych w Polsce.